novostavby horske apartmany

NovostavbaV Zahrádkách - Plzeň
Lokalita: Plzeň
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2020

Jednoduchá, zároveň ale moderní a atraktivní architektura bytových domů projektu V Zahrádkách Plzeň beze zbytku splňuje současné nároky na bydlení.

Díky své poloze je bytový projekt V Zahrádkách dobře dopravně napojen jak směrem do centra Plzně, tak do Prahy, kde jste automobilem pohodlně do 40 minut (Zličín).

3-5 minut klidnou chůzí od domu je jedno z nejvýznamnějších nákupních míst západočeské metropole – Obchodní centrum Plzeň. Do 5 minut jízdy městskou hromadnou dopravu je pak směrem do centra města hypermarket Albert a sousední prodejna bauMax.

Pokud dáváte přednost zeleni, budete bezpochyby častými návštěvníky místního parku Špitálský les. U blízké vlakové stanice Plzeň Doubravka najdete park V Homolkách. Jen několik málo kroků od domu jsou Vyhlídky Švábiny, které nabízí nádherný výhled na Plzeň a její okolí.

Za čtvrt hodiny jste na nově zrekonstruovaném Hlavním plzeňském nádraží. Obdobný čas vám potrvá i cesta do samého srdce města – na náměstí Republiky.

Nejbližším sportovištěm je areál Rapidu, který nabízí například beachvolejbalová hřiště. Na zimní stadion či městskou plovárnu se městskou hromadnou dopravou dostanete zhruba do 15 minut. Podobně dlouho vám bude trvat, když se do Štruncových sadů vydáte fandit Viktorce.

Pokud jste příznivcem kultury, jen několik málo zastávek od domu je Divadlo Alfa. Ve středu města můžete potom využít širokého spektra dalších možností – například výstav Západočeské galerie a Západočeského muzea, nabídky Knihovny města Plzně nebo jednotlivých představení Divadla J. K. Tyla

URL: https://www.v-zahradkach.cz
Developer: TRIGEMA, a.s.

Mapa

Vizualizace / fotografie:

-O nás | Právní informace | Kontakt | RSS Copyright (c) 2008-2019