novostavby horske apartmany

Nabídka - Olomoucký kraj


Všechny kraje | Středočeský kraj | Liberecký kraj | Královéhradecký kraj | Pardubický kraj | Vysočina | Jihočeský kraj | Plzeňský kraj | Karlovarský kraj | Ústecký kraj | Moravskoslezský kraj | Olomoucký kraj | Zlínský kraj | Jihomoravský kraj | Praha a okolí | Brno a okolí | Horské apartmány
Vilapark Tabulový Vrch - Olomouc
Lokalita: Olomouc
Předpokládaný termín dokončení:


Nová rezidenční výstavba VilaPark Tabulový Vrch představuje obytný soubor nízkých třípodlažních viladomů situovaných na západním okraji města Olomouce. Projekt co nejvíce zachovává přírodní ráz lokality a vzniká tak místo pro bydlení s velkým množstvím zeleně, které s sebou přináší řadu kvalit v podobě příznivějšího klimatu a vysoké míry soukromí v bytových jednotkách.

Detail
Nová Sladovna - Olomouc
Lokalita: Olomouc
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Pojďte s námi bydlet do samotného centra Olomouce do zelené oázy na okraji městských parků. Pojďte si užívat úžasné panorama středověkého města, docházkovou vzdálenost na centrální náměstí a klidnou atmosféru místa, které se stane vaším novým domovem.

Detail
Bydlení Šantova - Olomouc
Lokalita: Olomouc
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Představujeme vám projekt Bydlení Šantova - moderní bydlení v centru Olomouce. Na ploše bývalých Sochorových kasáren v blízkosti olomoucké tržnice vznikne ucelený městský blok semknutý kolem zeleného uzavřeného prostoru. Ve více než 300 bytech nabízíme moderní bydlení v centru města s nerušenými výhledy na celé panorama druhé největší městské památkové rezervace v ČR.

Detail
Zlaté terasy - Olomouc
Lokalita: Olomouc
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2019


Nový projekt Zlaté terasy vznikne v místě původního areálu mrazíren na ulici Wolkerova – blízko centra a Smetanových sadů. Tato lokalita zaručuje jak výbornou dopravní dostupnost (do centra dojdete za 10 minut; na zastávku tramvaje za 2 minuty), tak občanskou vybavenost.

Detail
Rezidence Kostelecká - Prostějov
Lokalita: Prostějov
Předpokládaný termín dokončení:


Nevěříte, že se dá bydlet jako v bavlnce v centru Prostějova a nemít u domu rušnou ulici se stovkami projíždějících aut pod okny? Je to možné, stavitel Pozemstav a. s. pro Vás vybral lokalitu, která spojuje klid, centrum Prostějova, jeho sportovní srdce se sportovišti a biokoridor Hloučela pro Vaše procházky. Ke všem těmto bodům se navíc pohodlně dostanete po cyklostezce, kterou bude budovat město Prostějov namísto původní železniční vlečky.

Detail
Rezidence Zábřeh
Lokalita: Zábřeh
Předpokládaný termín dokončení:


Moderní bytový objekt třípodlažní budovy ve tvaru písmene „E“ s celkem 74 byty je výjimečný svým umístěním v těsné blízkosti Wolkerových Sadů, v malebné části města u rybníka Oborník a ramene řeky Moravská Sázava a zároveň nedaleko samotného centra města. Jde o třípodlažní budovu s celkem 74 byty.

Detail
Horské apartmány Filipovice
Lokalita: Filipovice
Předpokládaný termín dokončení: 2Q/2018


Luxusní, progresivně architektonicky navržené apartmánové domy se nacházejí v atraktivním, turisty celoročně vyhledávaném letovisku Filipovice, v centru chráněné krajinné oblasti Jeseníků.

Detail
Holandská čtvrť - II. etapa - Olomouc
Lokalita: Olomouc
Předpokládaný termín dokončení: 4Q/2016


Dovolujeme si navázat na úspěšnou etapu projektu Holandská čtvrť dokončenou na přelomu roku 2013/2014. Postavený bytový dům odstartoval výstavbu nově rostoucí čtvrti ve velmi oblíbené lokalitě v blízkosti obchodní galerie Olomouc City na přelomu katastrálních území Neředín – Řepčín. S hrdostí oznamujeme, že lokalita pro novou čtvrť, která byla investorem pečlivě vybrána, splnila náročné požadavky a očekávání klientů. Důkazem jsou obyvatelé stojícího domu, kteří si bydlení v tomto projektu chválí.

Detail
Švýcarská - rezidenční park - Olomouc
Lokalita: Olomouc
Předpokládaný termín dokončení:


Představujeme Vám projekt Rezidenční park Švýcarská, který je zasazen do dynamicky se rozvíjející lokality Olomouce Nových Sadů, sousedící s novým obchodním centrem Šantovka a městským parkem Smetanovy Sady. Do centra města je to pár minut, přesto rezidenční park stojí stranou městského ruchu. Ateliér A2 Architekti, ve spolupráci s developerem vypracovali návrh, který přesně odpovídá dané lokalitě, potřebám člověka a rodiny i moderní filozofii bydlení v jednadvacátém století. Spojením nejlepších vlastností z různých již osvědčených modelů městského bydlení tak vzniká vyvážené řešení.

Detail
Byty Mlýnská - Prostějov
Lokalita: Prostějov
Předpokládaný termín dokončení:


Pokud hledáte bydlení v klidné lokalitě a přitom v blízkosti centra města, tento projekt je určen přímo Vám. Dům se nachází na ulici Mlýnská v městě Prostějov. Nové byty Prostějov jsou realizovány jako nízkoenergetické a kladou velký důraz na snižování energetických nákladů na provoz domácností.

Detailnásledující strana


O nás | Právní informace | Kontakt | RSS Copyright (c) 2008-2019